مراسم تقدیر از مقام شامخ زن در دانشگاه برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه(س) مراسم تقدیر از مقام شامخ زن، و تشکر از زحمات کارکنان هیأت علمی و غیر علمی خانم دانشگاه دامغان، در روز سه شنبه مورخ ۲۴/۱۲/۹۵ در محل سالن کنفرانس دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم دکتر عبدالعلی بصیری، رئیس دانشگاه دامغان، ضمن تبریک این ایام، از زحمات کارکنان هیأت علمی و غیرهیأت علمی خانم دانشگاه دامغان، در طی سال گذشته تقدیر نموده و برای تمامی حضار سال ۱۳۹۶ را سالی خوش و توأم با موفقیت آرزو کردند. .
در ادامه دکتر محمدتقی قربانیان، معاون اداری و مالی دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از مزیت های نسبی سال ۹۵ به سال ۹۴ اظهار داشتند: سعی مجموعه مدیریت دانشگاه بر این بوده است که برای بانوان همکار، محیطی توأم با احترام و کاهش استرس کاری فراهم شود.
وی افزود، با توجه کمیت دانشجویان دختر در دانشگاه توجه شود و به بانوان و امورات آنها بصورت جدی رسیدگی و از کارهای صوری اجتناب گردد و مدیران دانشگاه سعی کرده اند، به سمت صرفه جویی در امور مصرفی و پربار کردن امور پرسنلی جهت گیری کنند. که اعتقاد داریم میزان حقوقی که اکنون پرداخت می شود کافی نیست و با توجه به میزان بودجه ای که در سال های ۹۴ و ۹۵ حق ما بوده و به حق خود نرسیده ایم، شرایطی نظیر عدم توانایی در پرداخت بیشتر از حداقل حقوق همکاران مواجه شده ایم که با یاری همه ارکان دانشگاه حداقل توانستیم با مقدار پایین بودجه امورات را سپری کنیم به گونه ای که هم اکنون هیچ بدهی ای نداریم و ان شاء.. در سال ۹۶ بودجه دانشگاه به شکلی خواهد بود که به جایگاه اصلی خود از نظر بودجه خواهیم رسید
همچنیین در این دیدار دوستانه، چند تن از همکاران خانم دانشگاه نقطه نظراتی را بیان داشتند.
در پایان این مراسم و به رسم یادبود هدایایی از طرف مدیریت دانشگاه به همکاران حاضر در جلسه تقدیم شد.