مراسم رونمایی از کتاب «در پشت دشمن» در دانشگاه دامغان برگزار شد

همزمان با هفته مبارک وحدت، مراسم رونمایی از کتاب در پشت دشمن با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در دانشگاه دامغان به همت کانون علمی و فرهنگی ایثار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم رونمایی از کتاب در پشت دشمن شامگاه دوشنبه ۱۳ /۹۶/۰۹ طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان، روحانیون، رزمندگان دوران دفاع مقدس، خانواده شهدا، راویان دفاع مقدس و فرماندهان جنگ تحمیلی همزمان با ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در تالار اندیشه دانشگاه دامغان برگزار شد.
در این مراسم دکتر بصیری رئیس دانشگاه و دکتر میرسید معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن خیر مقدم به حضار از تلاش های صورت گرفته بابت تهیه، تدوین و نشر کتاب یادشده بویژه زحمات آقایان امیری و عبدالله زاده سپاسگزاری نمودند.
سپس محمد مهدی عبداله زاده مولف و نویسنده در پشت دشمن که از اساتید و شخصیت های فرهنگی شهرستان می باشد طی سخنانی اظهار داشت: این اثر دو سال زمان برده و به سفارش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان گردآوری و منتشر شده است.
در این مراسم، حسین امیری نیز بخشی از خاطرات خود و همرزمانش در دوران دفاع مقدس را بیان نمود.
گفتنی است کتاب در پشت دشمن خاطرات شفاهی حسین امیری مسئول وقت اطلاعات عملیات لشگر ۲۱امام رضا(ع) در دوران دفاع مقدس است که به همت محمدمهدی عبدالله زاده به رشته تحریر درآمده و در دسترس علاقمندان قرار دارد.