عقد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه دامغان و شرکت فرپام

عقد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه دامغان و شرکت فرپام

عقد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه دامغان و شرکت فرپام

در راستای سیاست های دانشگاه و به منظور تقویت و گسترش همکاری و تعامل دانشگاه و صنعت به عنوان دو مؤلفه اصلی اثرگذار در فرایند توسعه پایدار، تفاهم نامه ای بین معاونت پژوهش و فنّاوری دانشگاه دامغان و شرکت فرپام (فراز پنداران آریا موج) منعقد گردید.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه، ایجاد زمینه مناسب برای گسترش ارتباط دو جانبه بین صنعت و دانشگاه در بخش های مختلف علمی، پژوهشی، مشاوره ای، تحقیقات کاربردی، خدمات آنالیز و تحقیق و توسعه در زمینه های مورد علاقه فی مابین می باشد.
شرکت فراز پنداران آریا موج (فرپام) را جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و تهران در سال ۱۳۸۸ تأسیس کرده اند که تولید باتری سرب-اسید (VRLA) ، طراحی، مشاوره و اجرای برخی از پروژه های بزرگ در زمینه شبکه های کامپیوتری و تجهیزات داده، اجرای نیروگاه خورشیدی و تولید و نصب یوپی اس های تک فاز از مهمترین محصولات و خدمات این شرکت است. همچنین طراحی، مشاوره و اجرای برخی از پروژه های بزرگ کشور و تأمین تجهیزات مشتریانی همچون مرکز ملی فضای مجازی، بانک پاسارگاد، بانک کشاورزی، صدا و سیما، بانک صادرات، شرکت ملی انتقال گاز، شرکت های مخابرات استانی ( کردستان، اصفهان و… ) نشانگر بخشی از توانمندی های شرکت فرپام در این حوزه است.
لازم به توضیح است این شرکت در مجموعه ای به مساحت ۱۳,۰۰۰ متر مربع و در سال ۱۳۹۳ در شهرک صنعتی دامغان افتتاح شده است.