برندگان بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو مشخص شدند

برندگان بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو مشخص شدند

برندگان بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو مشخص شدند

از برگزیدگان صندوق بورس مدیر عالمی و بانو در جلسه ای با حضور دکتر عالمی موسس صندوق، ریاست دانشگاه دامغان و معاونین و مسئولین تقدیر بعمل آمد.
در ابتدای این جلسه که شامگاه یکشنبه ۹۵/۱۲/۱۵ در سالن اندیشه برگزار شد دکتر احمدی معاون دانشجویی ضمن معرفی صندوق بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو اظهار داشت: اولین دوره صندوق بورس از سال ۱۳۸۵ با همت خیر محترم دکتر عالمی به برگزیدگان اعطاء شد و در سال ۸۷ اصلاحاتی در آیین نامه صندوق اعمال گردید که از جمله مهمترین ملاک های ارزیابی در این آیین نامه می توان به درنظر گرفتن فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و فوق برنامه دانشجویان در کنار فعالیت های علمی آموزشی اشاره کرد.
در ادامه دکتر عالمی موسس صندوق بورس ضمن تبریک به برندگان بورس، از دانشجویان خواست دستورالعمل ها و توصیه های اساتید خود را جدی بگیرند تا در آینده بتوانند فردی موفق و تاثیرگزار برای جامعه باشند.
شایان ذکر است بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو همه ساله در تمام مقاطع تحصیلی به دانشجویان برگزیده علمی که فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نیز داشته باشند، اعطاء می شود و تا کنون ۴۸ نفر توانسته اند بورس تحصیلی را کسب نمایند.
در سال جاری نیز بورس تحصیلی برگزار گردید که برندگان بورس به شرح ذیل معرفی شدند:
میثم غایبی، حسام حسین نژاد، بنیامین محمدعلیزاده
در پایان مراسم نیز ایوب کنعانی به عنوان دانشجوی نمونه سال تحصیلی ۹۶-۹۵ معرفی شد.